Hurom SlowJuicer
Печати

Тоник за здравје

Подготовка:

  1. Измијте ги и исечете ги морковите на парчиња од 5-8 цм и уште еднаш пресечете ги на половина за да бидат потенки и полесни за обработка.
  2. 2 чешниња лук
  3. 1 јаболко исечено на мали парчиња и без срцевина.
  4. 4-5 стебленца целер исечени хоризонтално и вертикално на тенки парчиња од 5-8 цм.
  5. Мал грст коријандер.
  6. Мала количина на сол и бибер на дното од вашата чаша.
  7. Уживајте!

| Контакт| Веб продавницаCopyright © 2012 Hurom Slow Juicer